Про оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

deti41Відповідно до рішення  Новокаховської міської ради від 24.12.2015 року № 106 затверджено міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей на  2016 рік, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та відділ освіти Новокаховської міської ради  надає послуги з оздоровлення  та відпочинку дітей, пільгових категорій за рахунок коштів місцевого бюджету.

Відповідно до Закону України № 375-VI від 04 вересня 2008 року (зі змінами  від 14 липня 2015 року № 592 –  V III) «Про оздоровлення та відпочинок дітей»  пільгове оздоровлення та відпочинку надається дітям віком від 7-18 років, які можуть перебувати у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, крім того основною із вимог є реєстрація дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, опікунів на території Новокаховської міської ради.

Перелік пільгових категорій дітей для надання послуг оздоровлення та відпочинку:

– дітям з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов;

– дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

– дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування;

– дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

– дітям, один із батьків, яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

– дітям, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи,

– бездоглядних та безпритульних дітей;

– дітям-інвалідів;

– дітям, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

– дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей;

– дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

– дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

– талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд;

– дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Шановні батьки, просимо Вас звернути увагу  на те, що за рахунок бюджетних коштів дитина має право на отримання путівки до дитячих закладів оздоровлення або відпочинку один раз на рік.

Надаємо Вам роз’яснення щодо визначення термінів та строків передування дитини в закладах оздоровлення та відпочинку:

Оздоровча зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку (ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

Відпочинкова зміна – період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 14 днів. (ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

Для отримання детальної інформації, щодо оздоровлення дітей просимо Вас звернутись до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури  та спорту Новокаховської міської ради  за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23, 2-й поверх, 222 кабінет, прийомні дні вівторок, п’ятниця, тел.: 4-50 -39.

При  наданні документів на оздоровлення дітей просимо мати при собі: паспорт, свідоцтва про народження дитини (оригінал та копію)  та документи, що підтверджують статус пільгової категорії дитини (оригінал та копію).

За інформацією  щодо організації роботи таборів відпочинку з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах міста  звертатись до  директора школи  де навчається дитина   або спеціаліста відділу освіти за т. 4-51-73.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту