Про переваги “безпечного” Інтернету дізналися учні школи №3

Щороку, у другий вівторок лютого, відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету, тому протягом цього навчального тижня в ЗОШ №3 проходили тематичні заходи.  Метою їх проведення є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.

На уроках інформатики учні мали змогу в цікавий спосіб перевірити свої знання правил безпечного користування всесвітньою мережею. Вчителем інформатики (Веренич С.В.) проведено уроки-вікторини для учнів 6 -11 класів, під час яких учні з великим задоволенням демонстрували свої знання та практичні навички і, навіть, танцювали.

Шкільний бібліотекар (Чечина А.Л.) організувала інформаційну виставку на тему: «Десять фактів для безпеки дітей в Інтернеті», також матеріали виставки знайомили з історією виникнення глобальної мережі.

Представники учнівського комітету: Задоя Євген (уч. 9-А кл.) – голова сектору «Дозвілля та культура», Лемешко Анна (уч. 9-А кл.) – голова сектору «Освіта» завітали до учнів 1 – 4 класів з метою дізнатися, як вони використовують Інтернет та яких правил безпеки дотримуються. Початківці із неприхованим  задоволенням відповідали на запитання і уважно слухали старших друзів. На завершення зустрічі дев’ятикласники залишили пам’ятки для батьків та повчальні мультфільми.

Інтернет – це корисна  річ, яка буває безпечною і небезпечною. Будьте обережними, користуючись Інтернетом, тоді все буде гаразд.
Світлана Варенич, викладач інформатики