Про попит та пропозиції на ринку праці Нової Каховки

Протягом січня-травня 2018 року роботодавці  Нової Каховки проінформували центр зайнятості про наявність 727 вакансій, з них більше половини вакансії з розміром заробітної плати від мінімальної до середньої  50,2 %, з розміром мінімальної заробітної плати – 47,9% та більше середньої заробітної плати –1,9 %.

Пов’язане зображенняЗа видами економічної діяльності структура вакансій складалася так: найбільш затребувані були працівники оптової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості, сільського господарства, транспорту, водопостачання, державного управління тощо.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, робітників найпростіших професій та  професіоналів.

У розрізі професій  попит на кваліфікованих робітників – це електрогазозварники, слюсарі, водії, маляри, оглядачі гідротехнічних об’єктів,  фрезерувальники, електромонтери, швачки, контролери газового господарства, оператори на фільтрах, машиністи-оператори дощувальних машин, трактористи тощо.

Незмінним залишається попит на  працівників у сфері послуг, а саме продавців, кухарів, охоронників, офіціантів, барменів, касирів торгівельного залу, комплектувальників товарів, кухонних робітників та комірників.

Також залишається попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів держаної служби, економістів, експедиторів, майстрів виробничого навчання, сестер медичних, а також юристів.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані прибиральники, укладальники-пакувальники, виноградарі, сторожі, вантажники, овочівники, плодоовочівники та молодші медичні сестри.

Станом на 1 червня 2018 року у базі даних  налічувалося   588 актуальних  вакансій.

Директор Новокаховського центру зайнятості Надія Котляр