Про проблему торгівлі людьми за “круглим столом” говорили у Новій Каховці

За останні роки різко зросла внутрішня та зовнішня міграція і це негативно вплинуло, найперше, на найуразливіші соціальні групи населення. Зростає і кількість випадків торгівлі людьми, таких як трудова експлуатація, вилучення органів, примусове жебрацтво, усиновлення з метою наживи.

26 липня до Дня протидії торгівлі людьми у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради відбувся «круглий стіл», за яким обговорювалися ці проблеми.  До участі в дискусії долучилися  спеціалісти міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області.

За словами організаторів, зустріч мала на меті ознайомитися з протиправними явищами торгівлі
людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами.

В ході обговорення учасники  висвітлили основні завдання профілактичної роботи щодо попередження та запобігання негативних наслідків. Особливу увагу приділили питанням взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, профілактики та наданню допомоги постраждалим, які стали її жертвами.

Наприкінці учасники «круглого столу» дійшли висновку щодо необхідності розповсюдження інформації серед клієнтів центру та  «Центру пробації» щодо формування у них навиків безпечної поведінки, обачності та спостережливості аби не потрапити до рук торговців людьми.