Про провінційні балачки «державного масштабу»

ГуртовойОсобиста думка має право на існування, але не має права на підбурення людей і несправедливе подання її суспільству через власні засоби інформації.

Прочитавши інтерв’ю І.Лепень у газеті «Новости деловые» №3 від 20.01.2016р., хочу висловити своє враження від написаного пані, яка знає усе, – що повинна робити прокуратура, міліція, суди, слідчі, інспектори. Як треба керувати містом, як зробити комунальні підприємства прибутковими. Заявляти це у той час, коли лідер Народного Фронту і партійний бос пані Лепень А.Яценюк загнав людей у прірву, поставив пенсіонерів на коліна через непідйомні ціни на медицину, опалення, газ і продукти першої необхідності – якось неетично, «господа»!

Щодо виборів. Громада міста Нова Каховка, на щастя, здорова. Більше половини жителів міста, які приймали участь у голосуванні, свідомо зробили свій вибір за В.І.Коваленка. Вам, пані Лепень, як і на виборах до Верховної Ради, люди таку довіру не виказали. Тому Коваленко представляє сьогодні інтереси усіх жителів міста, а не так, як Ви – невеликої частки тих, хто підтримував Вас.

І на першому зібранні депутатів, вручаючи їм посвідчення, не можу сказати дослівно, бо не користуюсь диктофоном, Володимир Іванович сказав: «Вибори скінчилися, забудьте усі перипетії, давайте працювати разом, на громаду!» – і, по дружньому привітав усіх інших кандидатів у мери, які не стали міськими головами, а стали депутатами і посіли крісла у міській раді.

Проте, саме «недооцінені» кандидати в мери загострили ситуацію у міській раді. Спочатку не голосували, потім покидали залу засідань… Словом, як у Верховній Раді, тільки без мордобою, слава Богу.

Тому, якщо 57% голосували за В.І.Коваленка, то він, пані Лепень, об’єднав громаду, а не Ви. І не пишіть Бог зна що! «Він протиставив одну частину міста іншій і всіх пересварив. Депутати не вітаються один з одним, уникають контактів між більшістю і меншістю»(газета «Новости деловые» №3 за 20.01.2016 р.). Наприклад, я, – вітаюся з усіма, не відводжу очі і не брешу. І не треба приводити приклад Донецька! Там зовсім інша ситуація, з якою не може справитися ні уряд, ні президент. Якщо вважаєте за потрібне, краще допоможіть тим невинним людям, які стали жертвами подібних закликів, які робите Ви особисто.

Щодо опозиції і більшості, як пишете Ви. Ніколи депутатський корпус Нової Каховки не ділили на більшість і меншість! Просто кожен депутат має право на свою думку і позицію. Ви учениця знову таки школи Верховної Ради. Коли фракція Партії Регіонів під диригуванням вже покійного депутата, вставала, сідала, підіймала руки або взагалі виходила із сесійної зали, так і Ви. Підіймаєте «своїх» депутатів, не питаючи їхньої думки, і вони соромливо йдуть за Вами, опустивши очі. Так і на останній сесії, виступаючи з трибуни, я висловлював свою думку і відстоював власну позицію відносно питань, що обговорювалися на сесії, захищаючи інтереси моїх виборців. Дійсно, міський голова (на те він і міський голова!) зреагував на мої слова, сказавши, що проблему ліфтів на пр. Перемоги, 3 і 3 А знає і зробить все можливе, щоб її вирішити. До речі, я переглянув три газети, і кожна по різному висвітлила цю інформацію. Зате Ваше інтерв’ю з цього приводу перевершило усіх. Ви побачили нарешті кричущу проблему багатоповерхівок, особливо електромашівських, які Ви разом з інвесторами НКЕМЗ розвалили і потім передали в комунальну власність. А тепер хочете повчати комунальників, як треба управляти майном громади.

Не знаю, яку роль Ви та інші «прапороносці» зіграли, коли інвестували ЕМЗ, але після цих «ін’єкцій» завод більше не піднявся з колін, а ось інвестори стали жити значно краще. Більшість стали підприємцями, створили власний бізнес, стали лідерами партій і т.д. Розкажіть краще, як представник Народного Фронту, коли Ваш уряд перестане піаритись, а зробить щось конкретне для людей. Те ж саме, пані Лепень, спробуйте зробити і Ви – здешевте послуги медичного центру «Богдан» для знедолених Вашим урядом хоча б для деяких верств населення. А не рахуйте витрати медицини міста, яку уже так «реформували», що скоро медики будуть підробляти не тільки у приватних медичних закладах, але й на дому!

Щодо комунальних закладів. Напевне Ви, пані Лепень, ще й економіст, бо судячи з Вашого інтерв’ю, розумієтесь, як зробити в збанкрутілій державі прибуткові підприємства та заможною чесну частину населення. А Ваш вислів: «Я іноді сиджу і думаю: за що братись?» (газета «Новости деловые» №3 від 20.01.2016р.). Раджу Вам, пані Лепень, робіть те, що робили раніше, і не сійте смуту в суспільстві. Люди на виборах дали усім свою оцінку. Заробити у громади підтримку можна корисними справами, а не популізмом.

Анатолій Гуртовий, депутат міської ради