Про що мріють діти? У Новій Каховці святкують День захисту дітей

Про   свої мрії та сподівання, про те, якою бачать рідну Батьківщину  сьогодні, 1 червня,  у  парковій зоні  Нової Каховки   розповідали  у малюнках на асфальті діти.  Юні  художники взяли участь у щорічному традиційному конкурсі, який проводить  служба у справах дітей (О. Поповиченко).

Яскраві квіти, сонце, небо, море, пісок – усе це  знайшло відображення у креативних та оригінальних роботах, виконаних на асфальті біля Літнього кінотеатру.  За підсумками творчого марафону перше місе здобула Альбіна Слюсар, учениця школи №10, друге місце розділили Станіслав Штефан (ЗОШ№7) та Дар’я Панахова (ЗОШ №3), а на третій сходинці опинились учні школи №8 Поліна Лищенко та Микита Кухар. Окремо були відзначені зусилля  найменшеньких художників – Сашка Міщенка, Маші Метьолкіної,  Кароліни  Короташ,  Мирослави та Олесі Гончар. Останнім сестричкам всього по 2.5 рочки.   В якості перезентів юні митці отримали подарунки, які допоможуть в подальшому розвивати творчість: олівці, фарби, дошки для малювання, фломастери.  Та без нагород у своє свято не залишився жоден: усі учасники конкурсу, яких цього року, за словами організаторів, було набагато більше ніж раніше, отримали прохолодні й актуальні влітку ласощі – морозиво, яке надав голова МБФ “Дитяче майбутнє” Сергій Скорик.

Також біля Літнього театру вранці діток забавами та іграми порадували студенти Новокаховського політехнічного коледжу, які перевтілилися у казкових фей, клоунів та інших казкових персонажів.    Центр спорту, туризму та екскурсій “Данапріс”  захопив  дітей цікавою спортивною естафетою. Її  переможці та учасники також отримали призи – тенісні ракетки і м’ячики, морозиво, квитки на атракціони від КП “Парк культури та відпочинку” (Н. Іванова).

А  в Літньому театрі усіх чекав святковий  концерт під назвою “Хай сонцю та миру радіють діти”, фоторепортаж з якого ви зможете переглянути  вже згодом.