Про що йшла мова під час чергової апаратної наради у Новій Каховці?

Сьогодні,  9 липня, у великій залі  засідань Новокаховьскої міськради за головування  мера Володимира Коваленка та  за участі керівників відділів виконкому, відбулася щотижнева нарада.

Особливу увагу під час наради приділили чистоті міста  та довколишніх населених пунктів Дніпрянської селищної і Райської сільської рад.  Комунальні служби мають  приділяти цьому першочергову увагу. Також  мер зауважив на  стані чистоти кварталів міста. А точніше – на розподілі прилеглої території між ОСББ  і ЖЕУ. Начальнику комунального відділу Галині Кіпрушевій дано доручення  вчергове нагадати, хто і де повинен наводити лад.

Під час зібрання йшла мова  про роботу  підприємств з боржниками. Наприклад, зростає їх кількість у  міськводоканалі, КП «Новокаховський гуртожиток». Мер закликав керівників та працівників активніше працювати з цією категорією громадян і вирішувати проблему.

З приводу впровадження мед реформи і кампанії підписання декларацій доповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Зоріна Зінченко. За її словами  у Новій Каховці вже обрали сімейного лікаря і підписали відповідні документи понад 9,5 тисяч жителів (в тому числі дітей).

З-поміж інших питань міський голова нагадав, що наприкінці літа – 28-30 серпня наше місто прийматиме фінальний тур змагань «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»  у віковій групі U14, і дав відповідні доручення керівникам і профільним заступникам, аби захід відбувся на належному організаційному рівні.