Про Український пакт заради молоді – 2020

молод

17 березня в Міністерстві молоді та спорту України представники провідних компаній-роботодавців та Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” підписали Пакт заради молоді – 2020.

Український Пакт заради молоді – 2020 є продовженням загально європейської ініціативи, що має на меті побороти проблему безробіття молоді. Пакт передбачає сприяння створенню партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення місць для стажування та першого робочого місця молоді. Пакт є можливістю поєднати зусилля держави, бізнесу та громадськості задля досягнення спільної мети – створення для молоді додаткових можливостей для побудови та розвитку кар’єри. З текстом Пакту можна ознайомитись тут.

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради пропонує суб’єктам господарювання та постачальникам освітніх та навчальних послуг розглянути можливість долучитись до підписання Українського пакту заради молоді – 2020 для посилення його завдань та результатів.

У разі зацікавленості, додаткову інформацію можна отримати у Міністерстві молоді та спорту України: 01601, м.Київ, вул.Еспланадна, 42, тел. (044)289-12-64, факс (044)289-12-94, e-mail correspond@msms.gov.ua.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради Т.Малій