Про великого Кобзаря знають і малюки

9 березня до 203 річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка  в ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» був проведений літературний ранок «Ой, співали кобзарі на Тарасовій горі».

Організаторами заходу виступили завідувач ясел-садка Матвієнко І.Л., вихователь-методист Стуканова О.В., – розповідає вихователь-методист О. Стуканова.

Підготовку і проведення здійснював колектив педагогічних працівників у складі музичного керівника Горовенко І.О., вихователів старшої групи Гузь О. М., Демянець І.Ю.

Метою заходу було донести до дітей думки, ідеї Великого Кобзаря, історію його життя. Педагоги акцентували увагу дітей на те, що творчість Т. Шевченка  є великим надбанням не лише української, а й світової культури.

В цей день в усіх групах закладу відбулись  тематичні заняття, розваги, конкурси, виставки. Вихованці старшої групи №8 «Бджілка» здійснили прогулянку-похід до пам’ятника Т. Шевченка.

Такі заходи, сповнені національним колоритом, добре запам’ятовуються дошкільникам яскравістю образів, викликають у дітей емоційне піднесення, сповнюють їх гордістю за славетних співвітчизників, формують національну свідомість маленьких громадян нашої держави.

Тарасове слово, як блискавка прорізає і впадає в душу кожного, хто живе щоденними клопотами українського народу. Читаймо Великого Кобзаря, бо слово його вічне!