Про вікові проблеми підлітків говорили у Новокаховському ліцеї

26 січня в Новокаховському техніко-економічному ліцеї відбулася педагогічна рада на тему: «Особливості та шляхи утвердження «Я» особистості дітей підліткового віку сьогодні», яка була підготовлена завучем з навчально-виховної роботи та соціально-психологічною службою ліцею.

Напередодні ради була проведена діагностика учнів 8-11 класів з вивчення соціалізуючого простору підліткового середовища, досліджений його вплив на розвиток та навчання. Результати діагностики були плідно обговорені та прийняті до уваги усім педагогічним колективом ліцею. Виступи вчителів мали практичний характер та підкріплювалися наочністю.

Вагомим внеском на педагогічному заході був виступ старшого інспектора сектору ювенальної превенції м. Нова Каховка, Лілії Ющенко, яка доповіла  про наслідки порушення адміністративного та кримінального законодавства у підлітковому середовищі. Педагогічним колективом та представником сектору ювенальної превенції були розроблені та прийняті до роботи практичні рекомендації по роботі з підлітками, що мають труднощі віку.

Досвід, бажання допомогти дітям та поради спеціалістів надихнули педагогів  лише вдосконалюватись.