Проблема всесвітнього масштабу

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, що має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Причини, з яких люди потрапляють до рабства, – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність адекватно оцінити пропозиції роботи від роботодавців-шахраїв.

Верховна Рада України 20 вересня 2011 року ухвалила Закон України «Про протидію торгівлі людьми», в якому визначено основні напрями реалізації державної політики, спрямованої на протидію торгівлі людьми. Торгівля людьми карається законом України за статтею 149 Кримінального кодексу України.

Каховський районний відділ поліції та Каховська районна державна адміністрація попереджає: будьте уважні та обережні, в Україні діє Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами телефонів 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних), Каховський районний відділ поліції: 095-771-05-99 або «102».