Проблеми, створені недобросовісними туркомпаніями, зрештою впали на плечі держави

Для того, аби вивезти українських туристів, що застрягли на світових курортах, довелось залучити одразу три міністерства. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Минулого тижня, коли сотні українських туристів з вини туроператора застрягли в Тунісі, однією з ключових проблем була відсутність інформації.

Як це працювало: розлючені люди писали мені в фб, я надсилав промені «любові» авіакомпаніям і через колег в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України – туроператорам. Наш партнер у цій кризі – Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine – інструктував своїх консулів за кордоном, що їм пояснювати нашим туристам.

Здавалося б очевидна річ – представник туроператора чи авіакомпанії сам повинен пояснити причину і тривалість затримки, забезпечити харчування чи розселення, надати необхідну допомогу – зачасту свідомо ігнорувалася.

Тому, під час спільної наради цього тижня, ми домовилися – в першу чергу всі повинні чітко розуміти, що і як відбувається, українців ніхто не має права кидати напризволяще!

Радий, що першою відгукнулася компанія SkyUp – відсьогодні працює їх цілодобовий колл-центр за номером +38 044 303 9 303. За цим же номером працює JoinUp.

Певен, що найближчим часом всі інші перевізники зроблять все від них залежне, щоб клієнти хотіли і їм було зручно користуватися їх послугами,” – наголосив Міністр.

Пан Омелян також розповів, що Мінекономіки розробляє заходи з ринкового регулювання туристичної галузі, аби відповідальність компанії перед клієнтом була на першому місці.

“Працюємо далі над покращенням сервісу приватних компаній. А хто не захоче чи проігнорує – держава проконтролює і доб’ється свого!

Порядок буде!” – впевнений Володимир Омелян.