Пробне ЗНО у Новій Каховці

1 і 8 квітня 2017 року в Новій Каховці  було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання, – повідомляє відповідальна особа за проведення ЗНО в окрузі  Наталя Будняк

1 квітня учасники ПЗНО мали змогу спробувати пройти процедуру зовнішнього оцінювання з  української мови і літератури. Тестування було проведено на базі гімназії Новокаховської міської ради (відповідальний за ПП Литвинова О.М.) і ЗОШ № 10 (відповідальний за ПП Нелепенко Т.П.). У сесії ПЗНО взяли участь 449 учасників, що становить 97%.

8 квітня відбулася сесія з історії України, математики, фізики, біології, географії, хімії та англійської мови на базі гімназії Новокаховської міської ради. У ПЗНО взяли участь 267 майбутніх абітурієнтів, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих.

Загалом протягом двох сесій на пунктах проведення ПЗНО взяли участь 127 педагогічних працівників.

Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діє спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс   доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти.