Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – 2017

Шановні абітурієнти, не пропустіть можливість детально ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та виконати завдання максимально наближені до тих, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

та 8 квітня 2017 року буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Приблизна вартість пробного ЗНО у 2017 році з одного предмета становить 120.00 грн. У разі затвердження у Законі України «Про державний бюджет 2017 року» змін соціальних стандартів – ціну за участь у пробному ЗНО-2017 може бути змінено.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

1 квітня – з української мови і літератури;

8 квітня – з історії України, математики, біології, ггеографії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови.

Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на   сайті Херсонського РЦОЯО (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017). Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу. Скористайтеся можливістю спробувати свої сили !

  Наталя Будняк,  методист ММК, відповідальна особа в окрузі проведення  ЗНО