Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018

Шановні абітурієнти, не пропустіть можливість детально ознайомитись з процедурою проведення ЗНО та виконати завдання максимально наближені до тих, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

24 та 31 березня 2018 року буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника в 2018 році  складає 132 грн. 

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

24 березня – з української мови і літератури;

31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови,французької мови.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Для реєстрації необхідно:

  • зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки (“особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “особистому кабінеті” учасника пробного ЗНО до 01.03.2018 року).

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити наступні документи:

  • запрошення-перепустку;
  • паспорт (свідоцтво про народження).

   Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в “Особистому кабінеті учасника ПЗНО” (з української мови і літератури – з 24.03.2018, з інших предметів – з 31.03.2018).

Скористайтеся можливістю спробувати свої сили. Візьміть участь у пробному ЗНО-2018.

 

 Наталя Будняк, методист ММК, відповідальна особа в окрузі проведення  ЗНО