Продовжується активна робота над створенням логістичного реабілітаційного центру для бійців АТО та їх сімей

Вчора, 6 жовтня, в облдержадміністрації провели засідання робочої групи за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Валентини Січової з питань створення обласного логістичного реабілітаційного центру для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

До обговорення питань щодо спектру послуг, координації відповідних служб та управлінь з надання соціально-медичної та правової допомоги і концепції створення обласного логістичного реабілітаційного центру долучилися керівники департаментів й управлінь облдержадміністрації, волонтери та громадські активісти Херсонщини.

Присутні висловили свої пропозиції та окреслили власне бачення роботи логістичного реабілітаційного центру. Вирішили, що крім напрямків діяльності з соціальної, юридичної, медичної та психологічної допомоги слід додати й так звану духовну.  «Позитивно впливає на емоційний стан бійців спілкування зі священнослужителями», – відзначив під час обговорення  отець В’ячеслав, який контактує з військовослужбовцями і  в зоні АТО, і на Херсонщині.

Наразі робота по створенню центру активно продовжується. Як відзначила  Валентина Січова, варто запозичити моделі й механізми роботи реабілітаційних центрів для учасників антитерористичної операції та їх сімей, що вже створені й успішно працюють в інших областях України.