Проект для найініціативніших

Керівник громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних  громад»  Павло Ярмій звернувся до міських освітян із пропозицією взяти участь у проекті «Діти Каховщини».osvitaЯк він зазначив, опитування старшокласників міста показало настрої  молоді не пов’язувати своє майбутнє життя із рідним містом, навіть більше того, вони бажають назавжди виїхати з країни. «Ми хочемо презентувати школярам можливості рідного краю, відкрити їм бачення перспектив для власної реалізації. Не виключено, що в майбутньому їм не треба буде нікуди виїздити, а навпаки вони зможуть відкрити власну справу», – презентуючи проект, підкреслив П. Ярмій.  Передбачається залучити до заходів школярів, які належать до важких у вихованні, або дітей із сімей із складними життєвими обставинами. Окрім екскурсій, для учнів проведуть майстер-класи з тих професій, які користуються попитом на сучасному ринку праці і традиційно пов’язані із народними ремеслами. Для хлопців це можуть бути основи ковалівської або теслярської вправності, також будівельної справи. А дівчат зацікавлять сучасні технології рукоділля, перукарство.

Методист міського відділу освіти Тетяна Лемешева розповіла «НК онлайн», що згоду на участь в проекті вже дали директори шкіл № 7,8,10 та гімназії. Крім того, реалізація запропонованого проекту дуже вдало підходить до  місячників з правового та превентивного виховання, які проходять в школах міста впродовж листопада і грудня.20161111_130232

Тепер головним завданням для адміністрацій шкіл є написання відповідних програм. В разі перемоги кошти на проведення заходів надасть ініціатор проекту.

 Довідково. Діти Каховщини – це проект соціальної дії, метою якого є створення умов для всебічного розвитку та вихованню дітей, профілактика правопорушень дітей старшого шкільного віку, координація зусиль відповідних органів, служб та громадських організацій в питаннях профілактики правопорушень, злочинів, вчинених неповнолітніми.
Проект реалізовується громадською організацією АРР Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки Британської Ради в Україні в рамках Програми Active Citizens Ukraine