Проект “Шерифи” обласного центру зайнятості для учасників АТО

Херсонський обласний центр зайнятості продовжує сприяти зайнятості безробітних військовослужбовців, які повернулися із зони АТО, в тому числі через соціально направлений проект «Шерифи».

До громадських робіт, що організовуються в рамках роботи проекту, залучаються безробітні особи, які мають бажання працювати у сфері охорони громадського порядку, повідомляє прес-служба обласного ЦЗ.

З початку 2017 року до таких видів робіт залучені 190 осіб, з них 61 – з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО та 9 – внутрішньо переміщені особи. У районах Херсонщини, прикордонних з анексованим Кримом, працювали 56 безробітних осіб, з них 12 – це демобілізовані військовослужбовці із зони АТО та 3 – внутрішньо переміщені особи.

Під час роботи «шерифи» проводять профілактичні бесіди з підлітками та індивідуальну інформаційно-роз’яснювальну роботу з неблагонадійними сім’ями з питань недопущення і профілактики злочинів і правопорушень, зустрічаються з трудовими колективами, роз’яснюють вимоги чинного законодавства України. Також постійно проводять роз’яснювальну роботу з працівниками торгівлі щодо недопущення реалізації неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Допомагають головам територіальних громад вести облік осіб, які прибули до населеного пункту з метою тимчасового проживання тощо.

Робота, яку виконують інструктори-«шерифи» важлива та суспільно корисна для громадян області. Реалізація соціально направленого проекту в області триває та знаходиться на щоденному контролі Херсонського обласного центру зайнятості.