Проектна робота учнів ЗОШ №6

Протягом лютого 2017 року у загальноосвітній школі  №6 (директор Л. Гайсенюк) відбувався захист соціальних проектів для учнів 8-11 класів. У межах роботи над педагогічною проблемою «Створення сучасного освітнього простору школи для формування соціально-компетентної особистості» класними колективами навчального закладу проводилась довготривала робота.

Учнями 10А та 11А класу були  створені проекти «Україна починається з тебе» присвячені 25 річниці незалежності України, де вони довели, що зробити нашу Батьківщину кращою може кожен, головне – почати. І почали вони з себе. Старшокласники проаналізували та представили свої досягнення за останні місяці – що вони зробили для свого зростання, для покращення оточуючого світу, для зміцнення держави. Майбутні випускники дійшли висновку, що навіть невелика справа може стати початком великих позитивних змін.

Учні 8-9 класів захищали проекти «Славетні земляки», присвячені 65 річниці заснування міста Нова Каховка. Вони досліджували життєві шляхи мешканців нашої маленької батьківщини, які стали відомі далеко за межами міста, області та навіть країни. Це – Олександр Гунько, Валентина Нижеголенко, Валерій Борзов. Учні протягом кількох місяців вивчали архівні та журналістські матеріали, відвідували місця, пов’язані з діяльністю наших земляків, шукали цікаві та маловідомі факти з їх життя.  Копії матеріалів робіт у електронному вигляді буде передано до музею історії міста.

А далі чекаємо на звіти учнів 5-7 класів, які розпочинають свою роботу над проектами екологічного спрямування та захищатимуть їх наприкінці квітня.