Професійність та підтримка соціально-психологічної служби міста

Наприкінці І семестру, підбиваючи підсумки роботи, практичні психологи та соціальні педагоги міста Нова Каховка провели декілька заходів.

Дуже цікаво пройшов семінар психологів дошкільних навчальних закладів у ДНЗ ясла-садку №6 «Теремок» на тему «Перебування в дошкільному закладі дітей з аутичними проявами». Практичний психолог Іванова Н.О. та її колеги розглянули дуже актуальну тему, обмінялись досвідом та намітили напрями вирішення питання адаптації дітей з РДА до соціуму.

Сидорчук Т.О., соціальний педагог СЗОШ № 8, провела майстер–клас по організації роботи соціального педагога з батькам. У складі методичного об’єднання соціальних педагогів багато молодих спеціалістів, тому обмін досвідом є актуальним.

Бовт Л.Б., психолог ДНЗ ясел-садка №5 «Казка» репрезентувала нову методику «Практика чотирьох стихій» (профілактика психоемоційного та м’язового напруження у дітей та дорослих).

Методист ММК з питань психології та соціальної роботи  Лемешева Т.Є. провела зі своїми колегами супервізію, метою якої було допомогти колегам стати більш успішними в роботі з людьми, розвинути їх професійну компетентність. Супервізія, на додаток до теоретичних знань і особистої психотерапії, є необхідною частиною професійного розвитку фахівця. Перша половина навчального року позаду. Вона пройшла дуже насичено. Бажаю колегам успіху та наснаги у 2017 році!!!

Методист ММК з питань психології та соціальної роботи Лемешева Т.Є.