Профіквест: PR-кампанія проекту триває

Цього року  Нова Каховка  святкує  65-річний ювілей. Доречно зараз говорити про його історію, згадувати минуле, захоплюватися сьогоденням. Учні IV(8)-А класу гімназії активно вивчають історію Нової Каховки, оскільки є учасниками обласного інноваційного проекту «В долонях степу і Дніпра», який покликаний залучити молодь області до вивчення та дослідження історії своєї малої батьківщини.

Гімназисти впродовж  літа разом з бібліотекарями дитячої бібліотеки пройшли не один десяток кілометрів, відвідали не один об’єкт як на території міста, так і на території Новокаховської міськради. Результатом стало укладання туристичного маршруту, який команда представила у Херсоні, зайнявши третє місце серед команд області. Нині робота над проектом триває. Чергове завдання, яке виконують учні – це PR-кампанія у соцмережах.  Нещодавно  команда  презентувала свій «Кращий туристичний маршрут» в стінах  гімназії.  Виступ вийшов вдалим.

Напередодні ювілею міста така творча розповідь про свій рідний край була дуже доречною для юних новокаховців, яким продовжувати розбудовувати Нову Каховку в майбутньому.