Профіквест: Відкриваємо Нову Каховку

17 листопада в Херсоні  відбувся фінальний захід І етапу обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра».20161117_133540Команда “220 Вольт” Нової Каховки, яку представляють учні IV(8)-А класу гімназії презентували туристичний маршрут «Між двома святинями». Маршрут складено працівниками міської бібліотеки для дітей за результатами літньої великої пошукової роботи квест команди. Тоді учасники  здійснили більше десяти екскурсій, аби визначити про що саме можна розповісти потенційним гостям міста – наймолодшого  у нашому краї. Спочатку гостей «повели» вздовж Дніпра, щоб розповісти їм легенду про новокаховські джерела, та запросити їх відвідати та спробувати  джерельної – молодильної води Херсонщини. Наступною зупинкою стали «кам’яні вишиванки» старого міста, які  з задоволенням запропонували усім глядачам «приміряти», приїхавши до  Нової Каховки. Далі маршрут провів гостей в Основу, до ПАТ “ДМК “Таврія”, музею «Таврії»  і бази відпочинку  під назвою «Таврійський затишок».

На завершення не змогли не показати красу нашого Свято-Андріївського собору та не запросити відвідати Корсунський Богородичний монастир, який має більш ніж  200-літню історію, про який писав у своїй «Бригантині» Олесь Гончар.

За результатами виступу команда, пройшовши відбірковий етап, представила свій маршрут на великій сцені та отримала диплом III ступеня, посівши третє місце серед 20 команд області.

Вітаємо учасників команди “220 Вольт» та їх наставників з подоланням першого рубежу проекту, бажаємо успіхів та нових звершень!
img_1364 img_20161117_113635 img_20161117_151004

                     Людмила Петрова, директор Новокаховської ЦБС