Профілактика булінгу

0123

У рамках акції «16 днів без насилля» соціально-психологічною службою Новокаховського техніко-економічного ліцею 28 листопада було проведене тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» з учнями 9 класів.

Метою заходу було ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, виховувати почуття емпатії та співпереживання, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, попередження випадків агресії у колективі, інформування про можливі моделі поведінки, які можуть сприяти послабленню або усуненню насильницьких дій серед підлітків.

Учні мали змогу ознайомитися з новими термінами, взяти участь у обговоренні наслідків насильства як для агресора, жертви агресії, так і для тих, хто став свідком насильства. Дев’ятикласники обговорили шляхи виходу із складної ситуації, пов’язаної з насильством, попрацювавши у групах, визначили причини того, чому людина може стати жертвою булінгу, виробили поради для певної категорії учасників конфлікту.

Захід пройшов жваво, емоційно, учні працювали зацікавлено, активно залучаючись до всіх видів діяльності під час заходу, не залишалися емоційно байдужими до представленої теми.