Профілактичні заходи проти вживання наркотичних речовин серед молоді

Частиною життя людства і особливою проблемою у другій половині XX століття стало поняття «наркоман», « наркотики», «наркоманія». Це страшне явище досягло масштабів епідемії та поширюється швидкими темпами.   Важливе значення в сучасному суспільстві набуває профілактика. Мається на увазі комплекс заходів, які попереджають  появу наркоманії.

Пов’язане зображенняОдним із важливих напрямів діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі (тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, правопорушень, ВІЛ/СНІДу).

Закінчується літо, а з ним і добігають кінця канікули в навчальних та учбових закладах міста. Незабаром дітвора долучиться  до учбового процесу та отримуватиме корисну інформацію з різноманітних предметів. Отже, фахівці із соціальної роботи центру теж розпочнуть роботу щодо попередження негативних явищ. Адже,  однією з найпоширеніших та  ефективних форм профілактичної роботи, що досить часто використовується у практиці, залишається лекційна робота.

З метою професійної компетенції фахівців із соціальної роботи в галузі профілактики вживання наркотиків, спеціалісти центру прийняли участь у вебінарі на тему: «Профілактика вживання наркотичних речовин серед молоді».

Під час вебінару розглянуто питання щодо актуалізації теми, про різні види наркотичних речовин, ознаки і фізіологічні особливості поведінки людини, яка вживає наркотики, правові наслідки та відповідальність перед законом.

Отриманні знання допоможуть фахівцям під час лекційних заходів, більш детально розкрити проблему наркоманії, донести інформацію до підростаючого покоління, щодо недопустимості легковажного ставлення до власного організму і життя в цілому.