Програма стажування для підприємців „Fit for Partnership with Germany”

німеччина,-мапа,-германия,-карта

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради доводить до відома зацікавлених осіб про можливість стажування у Німеччині за Програмою ділового партнерства „Fit for Partnership with Germany”. Програма розрахована на українських підприємців і менеджерів, сприяє підвищенню їх кваліфікації завдяки отриманню нових знань у сфері ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, допомагає українським компаніям виходити на міжнародні ринки.

В рамках Програми українським менеджерам/підприємцям пропонується стажування у 2016 році за напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація за галузевою специфікою (у сфері енергоефективності в промисловості, в будівництві та санітарії будівель й споруд, поновлюваних джерел енергії, у секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, у аграрному секторі).

Мова стажування – англійська (лише у виняткових випадках – російська). Тривалість стажування – місяць. Програма фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Умови участі розміщені за посиланням: http://ukraine.managerprogramm.de . За більш детальною інформацією необхідно звертатись до Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації (тел.(0552)26-22-56).

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради