Промоутер Усика заявив про можливий зрив бою з Гассієвим

Промоутер чемпіона WBO і WBC у першій важкій вазі українця Олександра Усика – Олександр Красюк зізнався, що фінальний бій Всесвітньої суперсерії з боксу проти росіянина Мурата Гассіева може не відбутися. Про це Красюк повідомив у коментарі Tribuna.com, передає УНН.

Промоутер Усика заявив про можливий зрив бою з Гассієвим“По готелю і логістиці все не так критично, організатори турніру допомагають. Але є претензія до російської сторони. Існує заковика в організації, і у нас до них є претензії. Існує ймовірність того, що бій не відбудеться. І з кожним днем вона все більше висока”, – відзначив промоутер.

Також Красюк вважає, що навіть при зриві цього двобою Усик та Гассієв обов’язково зустрінуться у майбутньому.

“Якщо бій все-таки не відбудеться зараз, то ми будемо йти своєю дорогою і з Гассієвим все одно зустрінемося. Але вже не в рамках Суперсерії”, – сказав Красюк.

Відзначимо, що раніше менеджер Усика Егіс Клімас також заявляв про те, що російська сторона не допомагає в організації бою, а також, що організаторам поєдинку потрібно розібратися з усіма проблемами, якщо вони хочуть побачити Усика в Москві.

Як повідомляв УНН, двобій Усик – Гассієв має відбутися у Москві 21-го липня.