«Прощальні гастролі» у восьмій школі

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими людьми. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний. Випускний бал запам’ятовується на все життя…

27 червня у СЗОШ№8 для випускників школи бал поклав початок нового дорослого життя. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято вручення атестатів.  На шкільних урочистостях  були присутні гості: заступник міського голови Сергій Давидюк,  секретар Новокаховської міської ради  Олександр Лук’яненко, юрист відділу освіти Юлія Дворніченко, депутат міської ради Наталія Марченко.

Директор школи Оксана Олійник привітала випускників та вручила  учням атестати . До вітань директора приєдналися гості, батьки, педагоги. Зворушливі і щирі слова – настанови прозвучали від перших вчителів: Наталії  Гаврильченко та Алли Кравченко.

Родзинкою урочистої частини стали музичні виступи класного керівника 11 класу Юлії Колесник та батьків одинадцятикласників.

У цей вечір випускники організували слова подяки вчителям у  стилі фільму-блокбастера  «Прощальная гастроль». Дарували глядачам, що зібрались у залі, пісні, вірші, танці на честь учителів, батьків та гостей.

Хвилюючі моменти не залишили байдужими нікого. Кожне слово, кожне речення випускників були пронизані любов’ю, вдячністю за щасливі роки проведені в школі. Сльози іскрилися в очах батьків, коли їх діти виконували пісні прощання зі школою.

Лариса Квітка, заступник директора з виховної роботи