Прощальний бал  дошкільнят

В останні дні травня в дошкільному навчальному закладі яслах-садку № 1 «Дюймовочка» ( завідувач І. Матвієнко) відбулися незабутні свята – випускні бали «Прощавай, садок дитячий!». Яскраві, незабутні свята готували діти, працівники закладу, педагоги та батьки.

Зібралось багато гостей розділити почуття радості і смутку, спогадів, мрій і сподівань. Всі присутні поринули у кіноальманах, який показав хроніку життя дітей групи № 8 « Бджілка » ( вихователі Гузь О., Демянець І.) від перших днів перебування у дитячому садку.

Міський очільник Володимир Коваленко завітав з подарунками привітати наших випускників зі святом,  вручивши також  вихованцям групи № 8 грамоту за І місце в номінації «Образотворчість (топіарій)» ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості читачів журналу «Джміль» -2016. На згадку про садочок дошкільнята отримали і дипломи. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників.

Дитинство – це прекрасна пора казкових мрій, фантастичних подорожей, безмежного пізнання навколишнього світу. Тож хай ваше життя буде наповнене яскравими враженнями та емоціями, а добрі вчинки стануть запорукою вашого світлого майбутнього!