Прощання з дитинством в Дніпрянській школі

Закінчилося навчання, пролунав останній дзвоник. Він сповістив про початок канікул, відпочинок на морі, подорожі… Для учнів четвертих класів навчальний рік запам’ятається не лише складанням ДПА, проектами, конкурсами, а й випускним балом. Саме бал хотіли дітлахи по закінченню початкової школи. Щоб було святково, радісно, родинно. Все так і сталося.

24 травня учні четвертих класів сказали «Прощавай!» дитинству і впевнено вирушили у доросліший світ – середню школу. На своє свято вони запросили вчителів, родичів. Були не лише батьки, а й бабусі й дідусі, тітки й дядьки, сестри, брати, хрещені. Все було так, як хотіли діти.

Учні демонстрували свої таланти, читали вірші, співали пісні. Директор Лілія Микитенко звернулася до всіх присутніх зі словами вдячності за підтримку та активну участь у житті школи.  Для кожного учня і його родини звучали найщиріші вітання і побажання. На згадку про початкову школу діти отримали дипломи. Найактивніші родини були відзначені подяками. Але на цьому святкування не закінчилося.

25 травня діти разом з батьками та педагогами відвідали комплекс «Зелені хутори Таврії». Отримані враження не передати словами! Де тільки не бували і чого тільки не робили: і кували, і каталися верхи, і плели обереги. На згадку про подорож діти привезли безліч сувенірів.

Маємо надію, що учні і їхні батьки запам’ятають це свято, а отриманих вражень вистачить ще надовго.

Поліна Костогриз,

Тетяна Іщенко, вчителі початкової школи

 P.S.  Окремо дякуємо батькам за допомогу в організації екскурсії.