Прощання зі шкільною домівкою

24  червня  у  школі №3   було водночас  сумно та  радісно: вчителі, батьки  та випускники  зібралися  востаннє разом, аби попрощатися. В цьому випускному  святі переплелися біль розлуки та світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. У пам’яті і перша вчителька, і перше кохання , і перші 12 балів  у щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання колишні першокласники  подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони  якої перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська?  Тепер вони, як ніколи, готові здійснювати гідні подвиги.

І ось, нарешті, прийшов  той  довгоочікуваний день , про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя, адже це момент розставання зі своїми вчителями, шкільними друзями, шкільною домівкою, в  якій проведено стільки років!  Директор школи Ірина Дубас,  вручивши атестати випускникам, побажала  знайти кожному своє місце у цьому бурхливому океані життя та з гідністю носити почесне звання випускника третьої школи. Добрим словом проводжали випускників у дорогу життя класний керівник О. Біла.  Вітали випускників зі святом  також  заступник міського  голови  Сергій Давидюк, депутат міської ради Олександр Афанасьєв та спеціаліст міського відділу освіти Марина  Скрипнікова.

В цей вечір випускники подарували всім присутнім   прощальний шкільний вальс, вручили премії «Оскар» своїм наставникам , запросили на  танок  батьків …

Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері.

Олеся Копил, організатор ЗОШ №3