Прощання зі школою. Нові надії та старти

Традиційне для всіх, але особливе, незабутнє, неповторне –  для  випускників свято останнього дзвоника відбулося сьогодні, 26 травня,  на подвір’ї Новокаховської СЗОШ№8.

Ошатно і святково вбрана територія школи, схвильовані випускники, ще більше стурбовані  батьки,  учні  інших класів, які, нарешті, дочекалися радісних  літніх канікул.

І ось на свято урочисто крокують 22  випускники 2017 року. Бурхливими оплесками їх зустрічають учні, педагоги, батьки, рідні та друзі.

Всіх присутніх із завершенням навального року  привітала директор школи  Оксана Олійник, а також гості  – міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутати Новокаховської міської ради Віталій Перетятько, Наталія Марченко.

Володимир Іванович  побажав дітлахам гарно відпочити влітку, помандрувати, відкрити для себе нові мальовничі куточки Батьківщини, набратися сил для подальшого навчання, а випускникам, звичайно, успішно скласти іспити, аби в подальшому стати справжніми знавцями своєї справи.

Слова подяки пролунали на адресу педагогів, завдяки зусиллям і копіткій праці яких місто має гідну майбутню зміну. За традицією, нагородами були відзначені досягнення кращих учнів, переможців олімпіад, конкурсів, проектів.  Подяки отримали і батьки учнів школи, знані в місті громадські діячі, депутати  Наталія Марченко та Віталій Перетятько.

А ще на святкову лінійку до школи №8 завітали представники «Джамп-парку» з Херсона та вручили  подарунок – планшет –  6-А класу (класний керівник Наталія Андрієнко).  Звісно ж, ця нагорода була заслуженою і не випадковою.

Не обійшлось і без невід’ємного атрибуту свята – прощального танцю. Але  це був не вальс, а напрочуд енергійна та жвава композиція, якою випускники усіх приємно здивували. І ось вона – довгоочікувана і тривожна мить – лунає останній дзвоник…  Право оповістити про завершення навчального року надали творчим та креативним випускникам – Катерині Петрійчук та Олегу Худику.

Зичимо випускникам успішної та щасливої долі, радощів, позитиву. Нехай всі іспити, в тому числі і найголовніший – іспит на життя – будуть складені вами успішно!