Прощавай, гімназіє моя, храм добра, науки і любові!

uOhVorTZjAI

Минулої суботи, 30 травня, в відбувся випускний вечір у Новокаховській гімназії. У доросле життя відлетіли 24 наших пташенят – випускників. Вечір пройшов у атмосфері любові й порозуміння. Вели його самі випускники у формі зйомок багатосерійного фільму. Згадали незабутні роки початкових класів, своїх перших вчителів: Кочмарик Т.А, Яркову Л.Д., Лупанову О.В. Згадали роки отроцтва й всі витівки на перервах та уроках.

GZzCqVUBN4c

Окрема серія була присвячена вчителям. Тут випускників і батьків чекав неймовірний сюрприз – фільм, у якому знімалися вчителі. Зал зірвався сміхом, а потім довгими оплесками. Випускники одностайно сказали: «Ви, шановні вчителі, підготувалися до випускного краще, ніж ми». І довго дякували за таке сміливе рішення – створити фільм про своє шкільне дитинство.

6

Серія «Юність» була витримана в традиційних рамках – вручення атестатів про повну середню освіту. Директор гімназії О.М.Литвинова звернулася до випускників з найщирішими словами побажань і вручила документи. Учні не подали вигляду,  що отримують не атестати, а табелі з оцінками, адже Міністерство освіти до терміну проведення  випускного вечора  не спромоглося надрукувати атестати, хоча заявки на них були подані ще в жовтні 2014 року. Та нам, вчителям, не звикати до таких сюрпризів. І вихованим та стриманим гімназистам цей факт не зіпсував свята. Тому вони співали, танцювали, висловлювали подяку вчителям, батькам, однокласникам, дарували свої привітні посмішки та квіти. Отже, вечір вдався, і всі його учасники надовго запам’ятають його доброзичливу атмосферу.

Заступник директора з виховної роботи М.В. Самохіна.