“Прощавай, садок дитячий!”

 На останьому тижні травня прощалися із своїми випускниками у дитячому навчальному закладі ясел-садку № 8 «Черемушки» (завідувач Зінаїда Тихонова).

Настав цей довгоочікувальний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя.Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з ясла-садком у нашому дошкільному навчальному закладі.

Шістдесят чотири дошкільників –  три старші групи: №3(вихователі Цапенко О., Мотренко В.), група № 6 вихователі (Лис І., Гольдфельд О.), група№ 10 (вихователі Михальцова О., Ізонова Л.) –  відмітили свій перший випускний бал у  яслах-садку №8 «Черемушки».

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні джентельмени, у кра­ватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і коллектив дитячого садка. Дошкільнята співали багато пісень: «Школярики», «Наш чудовий дитсадок», «Прощальне свято» та інші. У гості до дітей завітали казкові герої: фіксики Нолик та Сімка, Шкоденятко та його друзі. Діти декламували вірші, дарували танцювально-хореографічні композиції: «Прощальний вальс», «Привітання джентльменів», «Танок україночок», «Калинове намисто», «Полька». Працівники ДНЗ приготували для дітей чимало сюрпризів. Зусиллями педагогічного коллективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки  спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася Зінаїда Миколаївна. Вона побажала дітям щасливої дороги у майбутнє доросле життя, багато вікриттів на незвіданих шляхах та успіхів у навчанні.     Завідувач ясел-садка № 8  та вихователь-методист Столяр Н. вручили  кожному випускнику диплом  про закінчення дитсадка.

Швидко минуло свято, а попереду  у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості! Колектив дошкільного закладу «Черемушки» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

Н. Столяр, вихователь-методист   ДНЗ я/с №8