Проти голосували організатори

сессия 2    Виявляється, окремі місцеві персонажі, які від громади отримали гарбуза на бюджетній сесії (мова йде про те, що одні намагалися зірвати прийняття головного фінансового докумену міста, інші, на чолі із міським головою В.Коваленком, секретарем ради О.Лук’яненком та народними обранцями за підтримки громадськості, не дозволили зробити це), ніяк не вгамуються. Вони побігли до правоохоронців, галасуючи: рішення незаконне, адже проект бюджету, як зазначено у законі, не «відвисів» на офіційному сайті міста 20 днів до початку сесії. І от секретар ради О. Лук’яненко, зазначивши, що має право від імені ради подавати заяви та звернення, звернувся до депутатів з проханням підтримати документ, який ви зараз бачите на екрані комп’ютера.звернення 2 (правка) Олександр Володимирович поділився, що не хотів подавати це звернення, але вже надавав пояснення правоохоронцям з цього приводу, напередодні сесії до нього знов завітав слідчий: звернулися особи, які вимагають визнати сесію незаконною. При цьому дивується: що, треба було залишити місто без бюджету? Пояснив: зробив заяву на сесії про перешкоджання її роботі як секретар міської ради але, оскільки заява була усною, може так статися, що вона не буде розглянута. Попросив: якщо ви мені дозволите, я направлю цей текст до правоохоронних органів.
Депутат Довбня заперечив: «Вход не был заблокирован, а сессия считается открытой с момента провозглашения этого, о начале сессии объявлено не было».
Міський голова В.Коваленко запропонував не розводити дискусії з цього приводу та підказав отим стурбованим подати заяву на Верховну Раду, мовляв, вона неправильно прийняла Держбюджет.
Міський очільник впевнений: «Кожний на тій сесії показав своє обличчя. Тим, хто зривав її проведення, треба чітко сказати: ви ненавидите свою територіальну громаду в угоду власним амбіціям. Я не думаю, буцім-то люди не розуміли, що вони затівали. Були сценаристи, були виконавці. Дехто повідомив обласні інтернет-сайти, що сесія зірвана, хоча вона на той час ще не розпочалася. Прилепили до того повідомлення «Правий сектор». І нікого з них совість не мучить, адже вони живуть іншим. Може, міському голові і соромно про це казати, але я пам’ятаю одного з тих блокувальників, коли він клеїв бороду, вуса і торгував на Маячанському переїзді водою із синькою під виглядом тосолу. Потім два місяці ховався, аби не вбили. Ну, і що він може нам запропонувати?
Щодо спроби блокування сесії повідомлено до Генеральної прокуратури, офісів партійних структур в Києві з інформацією, як себе ведуть їх представники на місцях.
Більшість депутатів проголосувала за те, аби надати секретарю ради повноваження звернутися до відповідних органів.
Нема приводу довго розказувати, що проти були організатори спектаклю, який відбувся на минулій сесії. Джуманіязова та Ісаков, наприклад, з такою несамовитістю голосували проти, буцім-то конкретно зігували.