Проти засланки-американки

Нещодавно згідно з розпорядженням міського голови Володимира Коваленко було створено робочу групу, члени якої обстежили, як прибирається одна з центральних вулиць міста – Першотравнева.

Так, 7 липня екологічний інспектор, представники комунальних підприємств, архітектурного нагляду, земельного відділу виконкому вийшли на перевірку. Серйозні зауваження щодо стану прилеглої території до торгових та інших точок у перевіряючих виникли з приводу сміття на літньому майданчику автобусної зупинки на пл.Сільських Будівельників. Фонтан у сквері на цій площі захаращений сміттям, на острівцях росте амброзія заввишки 60-70см. Біля магазину «Єва» – нескошена трава на газоні. Окрім цього, інспектор архітектурно-будівельної інспекції попередив щодо технічного стану ґанків власників торгових точок «Єва», «Абажур», «Віконні системи», «Світ комп’ютерної техніки», «MiniBoss» та «Діоніс», керівництву яких виписано припис.

На ганку стоматологічного закладу «Усмішка» частково не тримається облицювальна плитка, поручні заіржавіли, будівельний розчин на фасаді та бокових поверхнях будівлі порушився і потребує ремонту.

Сходинки кафе «Саламандра» потребують термінового ремонту, про що попереджені працівники закладу, які не повинні забувати про безпеку відвідувачів.

А на представника власника приватної садиби, що на розі вулиць Першотравневої і Андріївської, складений адмінпротокол через невідповідність паркану державно-будівельним вимогам.

За висновками перевірки робочої групи ведеться робота і контроль за усуненням порушень.