Проєкт «Н2О Нова Каховка» представлений на І Міжнародному інвестиційному форумі

10-11 червня на Арабатській Стрілці відбувся форум «Південня стратегія розвитку», в якому взяли участь 30 міських голів, 138 голів місцевих громад, представники 5 міністерств, 10 міжнародних та регіональних агентств розвитку, 50 представників успішного регіонального бізнесу Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької та Донецької області. Нову Каховку представляли міський голова Володимир Коваленко, його заступник Сергій Хоменко та керівник КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк. Основний контент форуму – інвестиційні проекти, які стануть основою для розвитку півдня та прикордоння.

У перший день заходу міський голова Нової Каховки презентував самий амбітний проект Херсонщини – центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», який входить в проєкт «25 спортивних магнітів», а також є частиною інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Крім того, на початку відкриття пленарної сесії 11 червня від імені голів громад Херсонської, Миколаєвської, Ожеської, Запорізької та Донецької областей Володимир Коваленко озвучив спільне комюніке представників місцевого самоврядування півдня України. У повідомленні йшлося про необхідність впровадження стратегії випереджального розвитку територій, прилеглих до окупованого Криму та окупованої частини Донбасу для зміцнення потенціалу територіальних громад, створення робочих місць та подолання демографічних тенденцій.

«Таким громадам необхідно надати статус територій пріоритетного розвитку, адже це створить умови для реінтеграції трудових ресурсів та підприємств на прилеглих територіях», – йдеться в комюніке.

Джерело