Проєкт: вірші до дня народження країни

З метою відзначення визначної дати – 30–ї річниці Незалежності нашої країни та напередодні 70-річчя Нової Каховки, з червня до серпеня 2021 року, відділ культури і туризму проводить відбір творів поетів-аматорів для видання збірки «Моє серце віддано тобі».

До участі у відборі запрошуються самодіяльні поети віком від 18 років з віршованими творами українською мовою, тематикою яких є: любов до батьківщини, рідного міста, свого краю, історія будування незалежної держави, героїчні подвиги та постаті видатних українців, визначні події сучасної історії України, краса рідної мови, народної пісні тощо.

Роботи (не більше 5 віршів від кожного учасника) просимо надсилати з 1 червня до 1 серпня 2021 року на електронну адресу nkahkonkursi@gmail.com з приміткою «Моє серце віддано тобі» у форматі Word A4, шрифтом Times New Roman, розмір 14 із зазначенням інформації про автора (прізвище, повне ім’я учасника, вік, місце проживання, місце роботи (навчання), контактний телефон та горизонтальне фото автора гарної якості). Стиль та жанр віршованих творів на вибір учасників.

Кращі вірші увійдуть у збірку, яка вийде друком до святкування 70-ї річниці міста Нова Каховка і буде розповсюджена по закладах культури та освіти Новокаховської громади. Маємо надію, що ця збірка буде корисною та цікавою для широкого кола поціновувачів поезії та організаторів тематичних масових заходів, внесе вагомий вклад у популяризацію поетичних надбань наших земляків.

Автори кращих творів будуть запрошені до участі у літературних читаннях, які відбудуться в рамках святкових заходів на території Новокаховської громади для популяризації поетичного слова та відзначення ювілею міста Нова Каховка.

Прославимо таланти рідного краю разом!

Контактна особа: Петрова Людмила Миколаївна тел. 4-53-59 (роб.), 095-141-74-63.