Приходьте! Грандіозний кіноперформанс до Дня народження О.П.Довженка у Новій Каховці

У четвер, 10 вересня, о 20:00 у Літньому кінотеатрі в рамках святкування 126-ї річниці від Дня народження О.П.Довженка відбудеться показ його фільму «ЗЕМЛЯ».

«Земля» — найвідоміший український фільм ХХ століття, визнаний шедевр світового кіномистецтва, створений найвпливовішим українським режисером радянської доби — Олександром Довженком. 8 квітня 1930 року «Земля» вийшла на київські екрани, а вже за дев’ять днів, після розгромного фейлетону придворного поета Сталіна Дем’яна Бєдного, фільм зняли з показів. Стрічку було пере відкрито лише по смерті режисера, і відтоді вона зажила світової слави.

Особливістю цього кінопоказу буде саундтрек до стрічки, який записав спеціально для Національного центру Олександра Довженка відомий український етно-гурт ДахаБраха. Своєю музикою гурт зміг передати автентичність та наївність тих почуттів і послань, які ніс нам той час і та епоха, і які несе нам і сьогодні наша Земля.

Також під час кінопоказу на території Літнього театру пройде невеличка експозиція українського кіноплакату 1920-30-х років, присвячена фільму «ЗЕМЛЯ», де ви зможете побачити як виглядали кіноафіші тих часів.

Запрошуємо всіх на цей, безсумнівно, грандіозний кіноперформанс.

Вхід вільний.