Психологи ДНЗ провели “круглий стіл”

З-поміж викликів, що постали перед нашим суспільством, надзвичайно гострим є забезпечення рівного доступу до освіти всіх дітей, особливо тих, хто потребує спеціальних умов виховання, корекційного навчання та розвитку особистості, соціальної інтеграції в реальне життя.

Саме про це йшла мова на засіданні ММО практичних психологів дошкільних навчальних закладів, яке відбулося 18 квітня 2017 року в я/с № 1 «Дюймовочка» (завідувач І. Матвієнко), – розповідає методист ММК з питань психології Т. Лемешева.

Також вона  зауважила:  з метою інтеграції дітей з аутичними проявами в середовище дітей потрібні зусилля і батьків і всіх тих людей, котрі будуть знаходитись поруч з нею у дошкільному закладі. Це вихователь, помічник вихователя, логопед, психолог, інструктор з фізкультури, музичний керівник, медична сестра. Поділились досвідом та надали рекомендації практичні психологи ДНЗ я/с № 2 А. Кнутас, я/с №4 М. Римаренко, я/с № 15  І. Бартащук.

Керівник методичного об’єднання О.  Малєта  наприкінці заходу зазначила, що тільки системна робота всіх учасників групи супроводу створює ситуацію, коли у дітей з емоційними розладами, які щоразу стикаються з одними і тими самими вимогами з боку дорослих, формується потреба їх виконання.