Як повідомила начальник Новокаховського управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності», від 27.12.2017 №1057 «Про затвердження  Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності», ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» було включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

На даний час послуги з психологічної реабілітації можна отримати стаціонарно в ТОВ «Санаторій «Токарі» (Сумська область, м.Лебедин, с.Токарі, вул.Санаторна, 96), а також у ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» (Херсонська обл., м.Скадовськ, вул.Поповича, ).

Нагадаємо, для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО наступні документи:

– заяву, складену в довільній формі;

– копію посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

– копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Постраждалі учасники Революції Гідності разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення (Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб. 20), тел. 4-33-48.