ПТУ-14 – Новій Каховці

24 лютого на площі перед кінотеатром «Юність»  новокаховчани святкували Масляну. Традиційно активну участь у святі взяв колектив училища (директор І.Сердюк).

Так, майстер В.Кравчук  разом з гуртківцями  «Автомайстер»  (Р.Муржа, В.Шевел, Д.Нікітін, Є.Замрій) розробили та  виготовили    спортивну машину, на якій з гордістю проїхали містом, а всі бажаючі з радістю фотографувались на новому  «спорт-карі».

Верстатники Д.Поліщук, В.Антоловці, О.Гора, В.Волощук, О.Денисов, В.Бекоєв  заворожували  оточуючих роботами на верстатах, а головним виробом стали козацькі шаблі. Чарівні учениці з професії «Нянька. Гувернер» приготували для гостей сувеніри на пам’ять, які символізували прихід  довгоочікуваної  весни. Найголовніший атрибут Масляної – млинці – напекли майбутні шеф-кухарі та кондитерів. Зустрічали гостей  в традиційному козацькому одязі  ХVІ ст., який розробили та пошили учні гуртка «Умільці» Д.Політанський, І.Севастьянов, Р.Шевченко, А.Шатунов, К.Нечай, Л.Онищенко, Р.Рибалка, В.Страмбовська, Д.Стрижалковська на чолі з викладачами М.Горобець та В.Довбнею.

Всі частування та вистави проходили в інсценізованій «Козацькій Січі ПТУ-14».

Навчальний заклад запрошує на навчання з професій:

Після 9 класів: верстатник широкого профілю; електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування; слюсар з ремонту автомобілів; кухар; кухар-кондитер.

Після 11 класів: слюсар з ремонту автомобілів; кухар, кондитер; нянька, гувернер.

Прийом документів – до 22 серпня 2017 р. Співбесіда – 22-23 серпня о 9.00.  Навчання безкоштовне. Учням виплачується стипендія. Іногородні забезпечуються гуртожитком.

Адреса: Нова Каховка, пр. Перемоги 7-д.

Тел.: 7-80-64.; 0506402090; 0954421604

Подробиці – на сайті nkptu14.іn.ua