Питання та відповіді щодо надання адмінпослуг платникам податків

– Мені потрібно зареєстувати РРО. Як я можу це зробити зараз?

 Відповідь: Для реєстрації РРО необхідно спочатку укласти договір на технічне обслуговування РРО з Акредитованим центром сервісного обслуговування та подати до податкового органу заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО.

В умовах запровадженого карантину пропонуємо подавати реєстраційну заяву за формою № 1-РРО в електронній формі засобами електронного зв’язку. Для цього в електронній формі у режимі онлайн необхідно отримати електронний цифровий підпис, який видається Акредитованими центрами сертифікації ключів або банківськими установами. Перелік Акредитованих центрів можна знайти у відкритій частині «Електронного кабінету».

Реєстраційну заяву за формою № 1-РРО можна подати через приватну частину електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/login.

Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється виключно після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.

У розділі «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету необхідно створити документ за формою «J1311401 – Заява про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО».

Усі розділи реєстраційної заяви за ф. № 1-РРО підлягають обов’язковому заповненню.

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0800501007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/.

Мені необхідно подати документи для отримання ліценції на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Як я можу це зробити в умовах запровадженого карантину?

Відповідь: Відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Документи стосовно надання адміністративних послуг, визначених Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», на час карантину приймаються виключно через поштові скриньки органів ДПС та поштою.

Інформація щодо реєстрів діючих ліцензій та Єдиний державний реєстр місць зберігання оприлюднюється у розділі «Реєстри» вебпорталу ДПС.

Надання оригіналів документів буде здійснюватися після закінчення карантину.

– Чи працює Центр обслуговування платників у м. Нова Каховка? Мені необхідно отримати довідку про доходи.

    Відповідь: На період запровадження карантинних заходів Центр обслуговування платників у м. Нова Каховка працює у зміненому режимі з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

З метою запобігання поширення коронавірусу радимо Вам скористатися електронними сервісами ДПС України.

Отримати довідку про доходи можливо засобами Електронного кабінету. Скористатись приватною частиною Електронного кабінету зможуть особи, які мають кваліфікований електронний підпис, який можна отримати безкоштовно у будь-якому пункті Акредитованого центру сертифікації ключів або у банківських установах.