«У межах підготовки до другого читання було внесено 192 поправки. Більшість із них враховано. Україні необхідно сьогодні вести інформаційну війну. Ми дуже багато дискутували, яким має бути цей канал іномовлення і дійшли висновку, що він не повинен мовити на територію України в кабельних мережах, а також у системі аналогового мовлення. Також дійшли висновку, що мають бути гарантії фінансування і що він повинен мовити англійською та іншими мовами», – сказала голова комітету з питань свободи слова, депутат «Народного фронту» Вікторія Сюмар.
Норми закону передбачають утворення ІНТУ («Іномовна телерадіокомпанія України Ukraine Tomorrow) за рішенням Кабінету міністрів у формі державного підприємства на базі державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» і ТОВ «Банківське телебачення».
Законопроектом планується встановити, що фінансування ІНТУ здійснюватиметься з Державного бюджету України і становитиме не менше 0,04% видатків загального фонду Держбюджету за попередній рік. Крім того, джерелами фінансування каналу іномовлення можуть бути кошти, отримані від продажу власної теле- і радіопродукції; кошти, отримані від трансляції реклами; плата за надання у користування авторськими та суміжними правами; добровільні, благодійні та спонсорські внески, пожертвування фізичних і юридичних осіб (крім анонімних пожертвувань) та інші надходження, не заборонені законодавством.
Мультимедійна платформа іномовлення та оновлений канал іномовлення UATV розпочали роботу ще 1 жовтня. Однак для їх легітимності, бюджетування, координації і було необхідне ухвалення відповідного закону.