Рада ветеранів Нової Каховки дякує за допомогу ветеранам всім небайдужим людям

До Дня ветеранів та людей похилого віку у Новокаховській міській організації ветеранів війни та праці відбулися збори президії, на яких було обговорено питання надання допомоги членам організації з боку різних підприємств, установ та благодійних організацій.

Зокрема, міська організація ветеранів війни та праці щиро подякувала міському голові Коваленко Володимиру Івановичу за постійну підтримку та увагу до проблем ветеранів.

Ветерани висловили слова щирої вдячності благодійному фонду Ігоря Колихаєва за підключення Інтернету в приміщені ради ветеранів, ремонт санвузла та постійну увагу і матеріальну допомогу ветеранам нашого міста.

Також президія від імені всіх ветеранів висловлює подяку депутату міської ради Розломію П.І., директору ОО «Науково-виробничого» центру Академії інженерних наук Солянику М.Б., директору автошколи «Ліна» Гаєвій Н.В., власнику магазина «Ветеран» Кибалко О.О., депутату міської ради Євстратову С.В., депутату верховної ради VIII скликання Дмитруку М.І. та всім іншим небайдужим жителям нашого міста за їх увагу до ветеранів.

Наприкінці засідання президії представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва член президії ради ветеранів Юрій Кобцов вручив членам президії продуктові набори від фонду до Дня ветеранів та людей похилого віку.

Як повідомив нам Юрій Олександрович, всього до цього дня від фонду Ігоря Колихаєва продуктові набори через ради ветеранів були вручені 60 ветеранам у Новій Каховці і 50 у Таврійську.