Рада ветеранів проти від’єднання Таврійська від Нової Каховки

Exif_JPEG_420

Пленум президії  Новокаховської міської організації ветеранів війни та праці, що відбувся 20 вересня, одноголосно затвердив текст спільного з Громадськю радою при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради звернення до керівнитцва держави з приводу щодо осуду та недопущення дій міського голови Таврійська Миколи Різака та депутатів Таврійської міської ради, що направлені на руйнацію Новокаховської територіатльної громади.

Перед членами президії виступив секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, який розповів присутнім про перебіг подій, що передували цим подіям, та про заходи, які вживали міський голова Володимир Коваленко та міськвиконком щодо запобігання “виходу” Таврійська.

Зокрема   Олександр Лук’яненко повідомив, що на останній сесії Новкаховської міської ради було прийнято рішення щодо ініціювання обєднання Нової Каховки та Таврійська в єдину громаду з центром у місті Нова Каховка. Також на наступну сесію міської ради буде винесений проект рішення щодо пропозиції Камянській сільіскій раді об’єднанатися з Новою Каховкою в єдину територіальну громаду.

Ветерани приєднали свої голоси до тих мешканців Нової Каховки та Таврійська, які вимагають зупинити розкольницькі дії таврійського міського голови Миколи Різака та слухняних йому депутатів міської ради, та надати їм принципову оцінку у відповідності до норм діючого Законодавства України.