Радіймо сніжній весні або Нова Каховка, якої ви ще не бачили (Фото)

Певно, так вже влаштована людина – їй завжди чогось бракує. Ми постійно чогось чекаємо. У будні – чекаємо свят. У вихідні – спокійних буднів. На роботі – відпустки. У відпустці  сумуємо за новими враженнями і…роботою. Взимку  мріємо про тепло, а влітку – згадуємо прохолодну зиму.  Восени хочемо швидшої весни. А навесні – гарячого літа. І так по колу…

Не так давно усі ми дивувались квітучим трояндам у грудні, винограду і руколі на дачних грядках. А нині, у перший день весни, – місто огорнуте білою, невагомою сніговою ковдрою. Природа – вона така. Соцмережами вже ширяться челенджі типу – «їж сніг – допоможи весні». Усі нарікають, шуткують, діляться світлинами,   поширюють картинки «лагідної весни».  Звісно, така незвична для нас, мешканців півдня, погода додала чимало клопотів…Але давайте і порадіємо!  Хоча би  тому, що природа порадувала нас такими заворожуючими, нереально казковими пейзажами. Порадіймо цій красі – просто так, без причин. Цінуймо  кожну мить, адже вона – неповторна! А весна – вона неодмінно прийде.  І пам’ятаймо,  що холод нам для того, аби більше цінувати тепло!

До вашої уваги  фотозамальовки першого березневого дня у Новій Каховці – такого незвичного і такого неймовірно красивого!

Наталія Левченко

P.S. Фото зроблені в Основі –  одному  з мікрорайонів Нової Каховки