Регіональне зібрання голів територіальних громад

22 квітня за ініціативи Новокаховського міського голови Володимира Коваленка в яхт-клубі «Maxim Marine» відбулась зустріч голів територіальних громад Херсонщини. Організатори заходу – КП «Агенція регіонального розвитку» та відділ культури і туризму Новокаховської міської ради.

До Нової Каховки завітали міські голови: Каховки – Віталій Немерець та Берислава – Олександр Шаповалов, заступник Таврійського міського голови Анатолій Білий, голови територіальних громад та представники Новорайського, Тягинки, Тавричанки, Зеленого Поду, Асканії-Нової, Присиваського, Чаплинки, Хрестівки, Милівки, Любимівки. У нараді також взяли участь голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, секретар Новокаховської міськради Дмитро Васильєв та керуючий справами виконкому Віталій Кубатко.

Темою заходу стало обговорення співпраці громад в напрямку розвитку туристичного потенціалу таврійського регіону. Кожна громада представила свої туристичні родзинки, разом з модератором зустрічі Павлом Яремієм обговорили проблеми і переваги туристичної галузі нашого регіону та перспективи партнерства між громадами.

В найближчій перспективі планується залучити до співпраці адміністрації Генічеської та Скадовської територіальних громад для реалізації проекту «Туристичний кластер «Соляна дорога», про що буде укладено відповідний меморандум.