Регіональний захід для шкільної молоді «Твоя професія – твоє майбутнє»

З метою сприяння професійній орієнтації молоді, розвитку їх професійної кар’єри та відродження втраченого престижу робітничих професій, брак яких гостро відчувається на Херсонщині, 24 квітня поточного року, за сприянням Херсонського обласного центру зайнятості,  в місті Херсон на площі біля ККЗ «Ювілейний» відбувся регіональний захід для шкільної молоді «Твоя професія – твоє майбутнє», в якому взяли учать учні 8-х, 9-х класів загальноосвітньої школи №1 м. Нова Каховка.

На заході учні мали змогу ознайомитися з професійно – технічними навчальними закладами Херсонської області, дізнатися про умови вступу, можливостями навчання в обраному навчальному закладі та переліком професій які є актуальними на ринку праці нашого регіону. Близько 20 закладів освіти професійно – технічного направлення Херсонщини взяло учать у заході, серед яких були присутні і заклади Нової Каховки, а саме Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Новокаховський приладобудівний технікум, Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету та Новокаховський професійний електротехнічний ліцей.

В ході заходу, школярі разом із вчителями підходили до локації кожного навчального закладу, де представники щиро та цікаво презентувати свій навчальний заклад за допомогою  відеопрезентацій, розповідей та цікавих приладів, які зробили самі студенти навчального закладу. Кожному школяру надавалась буклетна інформація про навчальний заклад.

Крім цього, студенти для школярів підготували театралізовані презентації професій свого навчального закладу з піснями та танцями, а також учні мали змогу побачити цікаві майстер-класи народних умільців, де кожному бажаючому надавалась можливість зробити своїми руками мило або прикрасити печиво, що дуже зацікавило та звеселило наших школярів.

Учні та вчителі на цьому заході отримали багато цікавої та корисної інформації та щиро вдячні організаторам і виконавцям за надану можливість ближче ознайомитися з навчальними закладами Херсонської області та зробити правильний професійний вибір.