Рекордні 3,9 млрд гривень сплатила Київська митниця у грудні до бюджету – Сергій Тупальський

У грудні 2016 року Київською міською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано рекордні для столичної митниці 3,9 млрд грн податків і зборів, сплачених суб‘єктами господарювання при експортно-імпортних операціях з товарами. Це перевищило показник грудня 2015 року на 600 млн грн або 17,9%. Про це зазначив виконуючий обов’язки керівника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський, передає прес-служба ДФС.

«Ще один рекорд столичні митники зафіксували в останній тиждень грудня – щоденні надходження до бюджету сягнули 325 млн грн., при їх середньому рівні впродовж року на рівні близько 150 млн грн.» – додав Сергій Тупальський.

За його словами, таке зростання відбулося завдяки значному пожвавленню зовнішньоекономічної діяльності у грудні 2016 року.

«За статистичними даними столичної митниці, збільшення відбулося як по ваговим показникам товарів, так і по їх вартості. Для прикладу, кількість товарів, що імпортувались впродовж місяця збільшилась з 164 тис тонн (у грудні 2015 року) до 189 тис тонн (у грудні 2016 року). Схожа тенденція спостерігається і по митній вартості ввезених товарів, як у гривні, так і в  доларах США. Так, у грудні 2015 року було ввезено товарів на загальну суму 557 млн доларів США, а вже в грудні 2016 року вартість імпортованих товарів склала 679 млн доларів США» – повідомив Сергій Тупальський.