Ремонтна бригада «Укренерго» завершила роботи на ПЛ 220 кВ Каховська-Титан

LE`P1-e1444762581355

За словами начальник управління інформаційної політики державного підприємства «Укренерго» Зиновія Буцьо, 29 листопада, у м. Києві відбулося засідання за участю лідерів  акції продовольчої та енергетичної блокади Криму, Міністра енергетики і вугільної промисловості Володимира Демчишина та керівництва «Укренерго».

Як розповідає прес-служба Херсонської ОДА, у результаті зустрічі вдалося досягти домовленості з активістами Акції, щодо допуску ремонтної бригади Укренерго на лінію ПЛ 220 кВ Каховська-Титан для завершення ремонтних робіт.

«29 листопада, увечері, бригади з ремонтниками дісталися до місця виконання робіт та близько 23.00 завершили роботи, а саме дроти, які були підняті на верх з’єднали з ізоляторами. – додав Зиновій Боцьо, –  Але це не є підключення лінії до електромережі, ми тільки підготували її до подачі енергії».

Як додав Зинові Буцьо, переговори  щодо підключення лінії до електромережі ще тривають. По вимозі протестувальників, зняті шлейфи та зроблений видимий розрив проводів, щоб учасники акції бачили, що енергію подати не можна.

«Якщо буде прийнято рішення про постачання енергії, буде потрібно кілька годин, не враховуючи час щоб дістатися на місце робіт, щоб з’єднати відкручені шлейфи», – підкреслив Зиновій Буцьо.

Нагадаємо, 26 листопада, , бригада ремонтників Укренерго, які відновлювали пошкоджену, у наслідок підриву ПЛ 220 кВ Каховська-Титан , припинили свою роботу на прохання учасників  акції енергетичного блокування. 27 листопада, керівництво Укренерго, Південних та Дніпровських енергетичних систем, провели зустріч на території с. Чонгар, Генічеського району з місцевим штабом активістів енергетичної та продовольчої блокади Криму. Активісти блокади АР Крим вислухали аргументи керівників «Укренерго» відносно того, навіщо потрібен ремонт лінії електромережі, і до яких наслідків  може призвести ситуація, що наразі склалася. Активісти сказали, що передадуть почуті  аргументи лідерам акції в Києві.